poniedziałek, 15 sierpnia 2011

L O N D O N - part one - PHOTOGRAPHY


Jak wspominałam w poprzednim poście, byłam w te wakacje w Londynie - mieście w którym kompletnie się zakochałam. Byłam w większości państw w zachodniej europie ale Anglia jest dla mnie czymś zupełnie innym i szalenie inspirującym. Spokojnie mogę powiedzieć , że Londyn jest 'moim' miastem. Kocham w nim wszytko nawet złe jedzenie, wieczne tłumy, turyści, i metro nie jest wstanie obrzydzić mi tego miejsca. I na dzień dzisiejszym moim marzeniem jest tam zamieszkać. Od dziś zabieram was w podróż po stolicy UK. W dalszych postach pokaże wam moje ulubione miejsca, sklepy, restauracje, targi i parki. Dziś możecie podziwiać fotografie które zrobiłam podczas mojego pobytu.
***

I told that i had been in London in this summer. I completely fell in love in this city. I was in many country in West Europe, but Great Britain is for me something totally different and extremely inspirational. I love there Everything! Even bad food, crowded streets, tourists, and tube can't kill amazing atmosphere that prevails in London. Today my biggest dream is to live in UK. In next posts I'm going to show you everything which the best in London. You will see my favourite places - shops, restaurants, street markets and parks. Below you can see my photos from London.

Enjoy! ;*12 komentarzy:

 1. Zdjęcie numer 1, 4, 5, 6 i 7 w photoshopie, przez mojego kolegę. reszta przeze mnie w Gimp 2/Photo Scape. Też lubię nietoperze, ale bluzka ze względu na kolor bardziej przypomina motylka hihi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ladne zdjecia. przerabiane czy nie, liczy sie koncowy efekt.

  Poprzednie zdjęcia tez sa naprawde super, fajnie tu!

  vindushi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne zdjęcia (ciekawe perspektywy).
  Zapraszam do mnie: www.vacuumshadow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne zdjęcia- bardzo klimatyczne:)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowne zdjęcia, nic mi innego nie zostaje jak tylko w następne wakacje postawić na Londyn :))

  zapraszam do mnie couldblooom <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Love london ! cool photos. Too bad the weather wasn't good

  www.tripsandtreasures.blogspot.com
  new outfit posts !

  OdpowiedzUsuń
 7. OMG! Londyn to moje drugie miasto marzeń zaraz po NY. Zdjęcia genialne;)

  OdpowiedzUsuń